WEB TASARIM

Mardin Web Hizmetleri

Dara  web tasarım web tabanlı programlama ve web tasarımda bizzat üretim yaparak hazır temalardan ve warezlerden uzak ve özgün tasarımcılığa başlamıştır. Web tasarım konusunda türkiyenin tüm şehirlerindeki firmalara hizmet sunmaktadır.
 
Web tasarımı hizmetine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha bilinçli beklentiler doğurmuştur. Özellikle internet üzeri satış yapan ve kurumsal kimliğini ön planda tutmaya çalışan firmalar ve internetten yeterli verim elde edemeyenler, kaliteli tasarımcılara ihtiyaç duyanlar bize ulaşır ve web konusunda çözüm isterler. Bizim sunduğumuz çözüm, arama motorlarında kolayca bulunabilirlik, kolay gezinme, estetik,şık , güzel bir görünüm, özgün kodlama ve tasarımlarla beklentilere verdiğimiz cevaplar sayesinde tercih edilen firmalar arasına girdik.
 Uzman Kadro;
Alanında uzman ve güçlü kadromuzla talep edilen tüm ihtiyaçlara cevap vererek web siteleri uzmanca hazırlarız. kodlama hatalarından arındırılmış ve seo’ya uygun yazılım yaparak arama motorlarında seo hizmetine ihtiyaç kalmadan çok rahat ilk sayfalarda yerinizi ayırıyoruz.
Misyonumuz;
Firmaların internetten en yüksek verimi almaları konusunda ihtiyaç duyulan tüm alanlarda müşteri ihtiyacını maximum düzeyde karşılamaktır. Firmalar için vazgeçilmez öneme sahip bir web sitesinin nasıl olması gerektiği konusunda danışmanlık ve eğitim vermek hizmetimizin diğer bir bölümünü oluşturmaktadır.
Vizyonumuz;
Teknolojiyi, müşterilerimizin internet ihtiyaçlarını önceden görmeye çalışarak takip etmek ve sürekli gelişmeye açık bir yapıyla devam etmektir. İhtiyaçlara anında ve kalıcı çözümler üreterek teknoloji takip edip bize güvenen firmaları en son teknolojiyle buluşturmak işimizin en önemli bölümüdür.
Müşterilerimizin Memnuniyeti;
Hizmet sektörünün en önemli unsuru olan memnuniyet Dara Web Tasarım vazgeçilmez bir ilkesidir. En çok değer ve önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir. Bizim kalitemizden ve hizmetimizden memnun olan müşterilerden teşekkür ve beğeni yorumları bizi işimize daha çok bağlamaktadır.