HAKKIMIZDA

Mardin Web Tasarım ve Hizmetleri

Bilişim teknolojilerinin son yıllardaki hızlı gelişimi, web üzerinden markanızın kimliğini yansıtacak bir web sitesini gereklilik haline getirmiştir. Web siteniz üzerinden markanızı tanıtabilir, müşterilerinize e-ticaret yapma imkânı sağlayabilirsiniz.

 Elbette ki markanızı tanıtan web tasarımınızın, profesyonel web tasarımında uzmanlarla koordineli bir çalışmayla hazırlanması gerekmektedir. Çünkü web tasarımı yüksek derecede profesyonellik isteyen bir çalışmadır. Web tasarımı uzmanı için uzunca bir süreç gerektirir. Web siteleri bilişim teknolojilerinin en üst düzeyidir. Bu gerçeklikten yola çıkarak uzman web tasarım ekibimizle müşterilerimize profesyonel tasarım çözümleri sunmaktayız.Web tasarımı sadece kaliteli hazırlanmış görseller anlamına gelmemektedir.

 Hızlı, çözünürlüğü yüksek kullanımı kolay tasarımlar hazırlanmalıdır. Bir web tasarımında birçok programın koordineli olarak kullanılması gerekir. Bunlar animasyon programları, resim editörleri olarak sıralanabilir. Tüm bunların web tasarımdaki sürecinde html ile bütünleşmesinin sağlanması da gerekmektedir. Bu bütünleşmeyi sağlamak uzun yıllarda oluşabilecek bir birikimle mümkündür. Yılların verdiği tecrübeyle hayal gücünüzü zorlayan web tasarımlarımız ile müşterilerimizden çok müşterilerimizin hedef kitlelerini hedefliyoruz. Web tasarımında öncelik hayal edebilmek, hayalleri kurgulayabilmek ve tüm bunları web'e aktarabilmektir. Tüm bunların yapılabilmesi için web tasarımında ciddi bir birikime ihtiyaç vardır.

 Tecrübeli uzman ve birikimli  kurumlara web tasarımında hizmet sunmaktayım

 

 

Tasarladığımız Web Sitelerinin Özellikleri

Etkileyici ve estetik tasarım.

Yüksek hızda işlevsel tasarımlar.

Yüksek teknoloji ve sürekli gelişebilirlik.

İçeriğin site sahibinin kurum kimliğine uyumlu olarak düzenlenmesi.

Site yapısına uygun ses video, Java uygulamaları ve Flash öğelerinin tasarlanıp uygulanması

Güvenlik

Hedef Müşterinin araştırılması

 

Web tasarımı ve Web Yazılım Aşamasında İzlenen Süreçler

İhtiyaçların belirlenmesi

İhtiyaçlar doğrultusunda çözüm önerilerinin geliştirilmesi

Projenin planlamasının sunumu

Teklif ve Teklifin Onayı

Genel İçerik tasarımı

Kod yapısı ile tasarımın bütünleştirilmesi

Data Girişi

Testler

Yayına Giriş